Haberler

22. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresinde Açık Hava Sineması Düzenlendi.
Tarih: 6.8.2018

Bu yıl üniversitemizin ev sahipliği yaptığı 22. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresinde gündüz bir çok konferans ve atölye çalışmasına katılan misafirlerimiz için akşamları çeşitli sosyal etkinlikler de düzenlendi.

Çeşitli üniversitelerin psikoloji bölümlerinde eğitim gören misafirlerimiz, 27 Temmuz 2018 gecesi kampüsümüzde düzenlenen açık hava sinemasında keyifli vakit geçirirken bir yandan da kanlı ay tutulmasını kampüsünden büyük bir ilgiyle izlediler. Ayrıca, misafirlerimiz düzenlediğimiz sucuk-ekmek partisinde lezzetli bir mola verdiler.

28 Temmuz 2018 Akşamı misafirlerimizin Kayseri şehir merkezine ulaşımları üniversitemiz tarafından sağlandı. Kayseri sofrasının ünlü lezzetlerini tatma imkanı bulan misafirlerimiz şehir merkezimizi de gezme imkanı buldu.

29 Temmuz 2018 Akşamı üniversitemiz tiyatro topluluğunun "Kadın" isimli oyunu sergilendi. Kadına yönelik şiddet olgusuna dikkat çekildiği oyunda, gerçek hayattan alınmış beş farklı öykü canlandırıldı. Oyundan sonra düzenlenen sucuk-ekmek partisinde misafirlerimiz keyifli vakit geçirdi.

Kanlı Ay Tutulması

Açık Hava Sineması

Sucuk-Ekmek Partisi

Kadın Oyunu

 

Haber Arsiv


Yukarı